دانشگاه علوم پزشکی تهران
سامانه درخواست میهمانی دانشجویان
قابل توجه متقاضیان محترم میهمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران (نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92)
با سلام و آرزوی موفقیت
مدیریت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، ورود شما را به سامانه الکترونیکی دانشجویان میهمان خیرمقدم گفته و مفتخر است که در راستای تکریم ارباب رجوع و تحقق دولت الکترونیک و احترام به وقت و سرمایه شما، با ایجاد این سامانه به صورت الکترونیکی و غیرحضوری پاسخگوی شما باشد. خوشحال می شویم که امکان تحصیل تمام کسانی که علاقمند به تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند را فراهم سازیم، اما به علت محدودیت در ظرفیت پذیرش و به منظور حفظ کیفیت آموزش امکان پذیرش تمام درخواست ها را نخواهیم داشت. بنابراین با توجه به ظرفیت محدود در هر مقطع و دانشکده، درخواست های واجد شرایطی که فقط از طریق این سامانه ثبت شده باشند، در کمیسیون ویژه میهمانی بررسی و به ترتیب اولویت موافقت بعمل خواهد آمد. نتایج نهایی متعاقباً بعد از برگزاری کمیسیون ویژه میهمانی از طریق همین سایت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
لازم به ذکر است:
- با توجه به مصوبه هیئت امنای دانشگاه از دانشجویان میهمان متناسب با مقطع و نوع درس شهریه اخذ می گردد.
- ثبت نام در اين سامانه هيچگونه حقي براي ميهمان شدن متقاضی ايجاد نمي كند ونظر نهایی کمیسیون قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.
- بدیهی است مسئوليت صحت اطلاعات بر عهده متقاضی مي باشد.
- با توجه به تغییر در برنامه آموزشی در رشته پزشکی و عدم انطباق واحدها، این دانشگاه از پذیرش دانشجویان متقاضی میهمانی در رشته پزشکی ورودی سال تحصیلی 91-90 و به بعد معذور می باشد.
- حداقل معدل نیمسال گذشته برای کلیه مقاطع 16 می باشد.
مدارک مورد نیاز:
1- تصویر فرم تقاضاي ميهمانی از دانشگاه مبدأ
2- تصویر گواهی معدل
3- تصویر مدارك و مستندات مربوط به دلایل دانشجو برای درخواست مهمانی
به اطلاع می رساند کلیه درخواست های میهمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران صرفا به صورت الکترونیکی صورت می پذیرد. متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت درخواست خود و ویرایش و تکمیل نقایص آن از تاریخ 20/09/92 لغایت 15/10/92 به این سامانه مراجعه نمایند.
ضمناً تاریخهای مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشند.
توجه ویژه:
- کلیه اطلاع رسانی ها و پیگیری ها در همین سایت و از طریق کد رهگیری انجام خواهد شد.
- کلیه درخواست ها باید در این سامانه ثبت گردند و به هیچ وجه به درخواست هایی که به صورت دستی یا پستی یا سایر طرق واصل شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- لازم به ذکر است که با مراجعه حضوری هیچ درخواستی پذیرفته نخواهد شد، لذا از مراجعه حضوری جدا خودداری فرمایید.
- در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل در ساعات اداری (از ساعت 8:30 صبح لغایت 2:30 بعد از ظهر) با شماره تلفن 81633730 جناب آقای طاهرخانی تماس حاصل فرمایید.

برای پیگیری وضعیت خود لطفاً کد رهگیری خود را وارد نمایید و در صورتی که هنوز ثبت نام نکرده اید ثبت نام جدید را انجام دهید
* کد رهگیری:  
* کد ملی: